elektromateriál

Elektroinštalačný materiál od firmy SEZ

oddel

SEZ a.s. je spoločnosť so 60-ročnou históriou a tradíciou v elektro technickom priemysle.

Elektroinštalačný materiál od firmy SCAME

oddel

Firma SCAME-SK vznikla v roku 1996 ako jedna zo siedmich výrobných pobočiek firmy SCAME zabezpečujúcich výrobu asi 800 druhov výrobkov z celkového počtu 9000 druhov. Filozofia Scame je založená na jednoduchom princípe, na vytrvalom vyhľadávaní stále funkčnejších, praktickejších a bezpečnejších produktov.

Elektroinštalačný materiál od firmy Weidmuller

oddel

Záslepky, adaptéry, svorky, vodiče, vidlice, konektory, dosky s plošnými spojmi, prepeťové ochrany, zdroje, relé atď.

oddel

     

Elektroinštalačný materiál od firmy MOELLER

oddel

Nový rad výkonových ističov PMC firmy Moeller
Firma Moeller prichádza na trh s novým radom výkonových ističov PMC1, 2 a 3, ktoré sú konštruované pre prúdy od 40 do 630 A. . Ističe PMC sú súčasťou širokej ponuky prístrojov výkonového istenia Moeller a doplňujú tak sortiment výrobkov orientovaných na konkrétne skupiny zákazníkov.

Elektroinštalačný materiál od svetových výrobcov

Ponúkame Vám veľkoobchodný a maloobchodný predaj elektroinštalačného materiálu s výraznými zľavami..

Veľkoobchodný predaj a distribúcia elektroinštalačného materiálu, svietidiel, svetelných zdrojov, káblov v plnom sortimente pre profesionálov. Sme napojení priamo na renomovaných výrobcov na Slovensku i v zahraničí. Ponúkame sortiment firiem ako sú napríklad MOELLER, SCHNEIDER, NIKO, ABB, OBO BETTERMAN, WEIDMULLER, SEZ - DK, EPM.

Predaj medených a hliníkových káblov pre elektroinštalácie

Ponúkame Vám širokú škálu medených a hliníkových káblov pre elektroinštalácie. Sme napojený na najväčších Slovenských a zahraničných výrobcov, a tak Vám vieme zaručiť mimoriadne výhodné ceny. Samozrejmosťou sú veľkoodberateľské rabaty.

Ceny káblov sú vždy aktualizované podľa aktuálnej ceny meďu a hliníka.

V prípade väčšej objednávky zabezpečíme odvoz priamo k Vám na celom území Slovenskej republiky (prípadne aj do zahraničia).

Syndikovať obsah