ističe

Elektroinštalačný materiál od firmy LEGRAND

oddel

Svetový špecialista v produktoch a systémoch pre elektrické inštalácie a dátové rozvody.

Spoločnosť LEGRAND ponúka elektroinštalačný materiál nízkeho napätia do 1600 A, vypínače, spínače, stmievače, zásuvky. Orientuje sa na technicky dokonalé, inovačné a dizajnovo prepracované riešenia.

Niektoré čísla LEGRAND:

Elektroinštalačný materiál OEZ - malé ističe, prúdové chrániče

oddel

Malé ističe do 125 A, prúdové chrániče, spúšťače motorov, prepäťové ochrany, modulové prístroje na spínanie a signalizáciu, tlakové a plavákové spínače, plastové rozvádzače, rozvodnice DISTRIton atď.

oddel

Elektroinštalačný materiál od firmy MOELLER

oddel

Nový rad výkonových ističov PMC firmy Moeller
Firma Moeller prichádza na trh s novým radom výkonových ističov PMC1, 2 a 3, ktoré sú konštruované pre prúdy od 40 do 630 A. . Ističe PMC sú súčasťou širokej ponuky prístrojov výkonového istenia Moeller a doplňujú tak sortiment výrobkov orientovaných na konkrétne skupiny zákazníkov.

Elektroinštalačný materiál od svetových výrobcov

Ponúkame Vám veľkoobchodný a maloobchodný predaj elektroinštalačného materiálu s výraznými zľavami..

Veľkoobchodný predaj a distribúcia elektroinštalačného materiálu, svietidiel, svetelných zdrojov, káblov v plnom sortimente pre profesionálov. Sme napojení priamo na renomovaných výrobcov na Slovensku i v zahraničí. Ponúkame sortiment firiem ako sú napríklad MOELLER, SCHNEIDER, NIKO, ABB, OBO BETTERMAN, WEIDMULLER, SEZ - DK, EPM.

Syndikovať obsah